North Korea

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti North Korea parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Šiaurės Korėjoje
Šiaurės Korėja yra Rytų Azijos valstybė.
Šiaurėje ji ribojasi su Kinija, su Rusija, o iš pietų Korėjos demilitarizuota zona 38 lygiagretėje skiria ją nuo Pietų Korėjos.
Norėdami žinoti šalies nekilnojamojo turto rinką ir norėdami įsigyti parduodamo turto Šiaurės Korėjoje, svarbu žinoti, kad pastaraisiais metais atotrūkis tarp miesto ir kaimo padidėjo. Ekonomikos augimas, kuris jau dešimtmetį paveikė Šiaurės Korėją, skatina palankų miesto centrų vystymąsi.
Nepaisant spartesnio šalies vystymosi, izoliacija, į kurią jie patenka JAV imperialistinės politikos dėka, neleidžia paskirstyti gerovės vienodai ir greitai. Nors kartais ši teorija yra pasiteisinimas paslėpti kitas vidines šalies problemas.
Kim Jong Il palaikė naujos socialinės klasės, vadinamos donju, ty pinigų valdovų, plėtrą. Jie atstovauja viduriniajai šalies klasei ir yra daugelyje Šiaurės Korėjos miestų.
Per pastaruosius dvejus metus Šiaurės Korėjos miestai pastebėjo, kad statybų veikla skiriasi tiek kiekiu, tiek, svarbiausia, kokybe.
Tiems, kurie nori įsigyti parduodamą turtą Šiaurės Korėjoje, problema yra ta, kad privačios nuosavybės nėra ir ją įsigyti gali tik patalpos. Buto kainos Čung-guyoko rajone Pchenjane yra apie 150 000 eurų, tačiau išlaidos skiriasi priklausomai nuo prašymų ir grindų, kur yra apgyvendinimas. Kituose miestuose kainos yra nuo 20% iki 40% mažesnės. Pchenjanas ir Sinuiju yra du miestai, turintys geriausią nekilnojamojo turto rinką ir platų nekilnojamojo turto pasiūlą Šiaurės Korėjoje.

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB